Inspirujte se

Obklady.cz - vše co potřebujete vědět o obkladech

Veselá a hravá

2.5.2011

Veselá a hraváČtyřicet tři let stará koupelna v panelákovém bytě potřebovala rekonstrukci. Do rekonstrukce jsme se pustili svépomocí. Jelikož bylo jádro již vyzděno, nemohli jsme koupelnu ještě více zvětšit.

Koupelna rozkvetla

2.5.2011

Koupelna rozkvetlaKoupili jsme starší domek a snažíme se ho přetvořit k obrazu svému. Stále není dokončen podle našich představ, ale to bude ještě nějakou dobu trvat .Koupelna je však před dokončením!

Velké divy na malém prostoru!

29.4.2011

Velké divy na malém prostoru!Jak si s malým prostorem koupelny poradila paní Šárka? Koupelna je 87 cm široká a 4 m dlouhá, ale na její kráse to vůbec neubralo.

Koupelna s denním světlem

29.4.2011

Koupelna s denním světlemStaré umakartové jádro se proměnilo v příjemnou pohodlnou koupelnu. Barevné obkládačky vesele rozzářily jinak smutnou koupelnu.

Místo dětského pokoje koupelna!

28.4.2011

Místo dětského pokoje koupelna!Nová koupelna vnikla na místě původního malinkého dětského pokoje. \\\"Pro mého velkého muže jsme pořídili opravdu velký sprchový kout, já zase nedám dopustit na vanu,\\\"komentuje Petra.

Koupelna pro babičku

28.4.2011

Koupelna pro babičkuČtyřicet let stará koupelna vyžadovala rekonstrukci z několika důvodů. Jednak byla v dezolátním stavu a za druhé bylo nutné přizpůsobit ji její uživatelce - sedmdesátileté babičce.

Sbohem umakarte!

25.4.2011

Sbohem umakarte!Umakartové jádro se vyhodilo a koupelna byla nově vyzděna z Ytongu. Krásně se vešla do prostoru vana Avokado od Ravaku, stejně jako umyvadlo od téže značky.

Podkrovné kráľovstvo

25.4.2011

Podkrovné kráľovstvoPodkrovnú kúpeľňu sme s manželom po počiatočnom krátkom váhaní navrhli sami a aj sami zrealizovali. Po dlhom hľadaní nám padli do „oka“ obkladačky Tulip v modrom prevedení.

Málo místa

25.4.2011

Málo místaTuto větu zná každý, kdo bydlí v panelovém bytě. Jak se do malého prostoru vešla vana a vše potřebné...

Velkolepá koupelna

17.4.2011

Velkolepá koupelnaMajitelka obklady pečlivě vybírala ze široké nabídky výrobců obkladů a dlažeb, výsledek za to opravdu stojí. Posuďte sami, že se nová koupelna povedla!

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se