Inspirujte se

Obklady.cz - vše co potřebujete vědět o obkladech

Inspirace pro ty, kdo budují koupelnu

4.4.2011

Inspirace pro ty, kdo budují koupelnu\"Chcem sa podeliť s fotkami, možno niekomu poslúžia ako inšpirácia. Kúpeľňa je malá, útulná, ale naša... :-), \" komentuje Agáta.

Třicet let čekání na novou koupelnu

31.3.2011

Třicet let čekání na novou koupelnuNěkdo má za život několik koupelen a jiný na ní musí dlouho čekat. Rodina s dvěma dětmi má z nové koupelny skutečnou radost!

Malá, ale útulná

24.3.2011

Malá, ale útulnáKaždý sníme o vlastním bydlení. Přechod z paneláku do rodinného domku si užívají i Martin a Jana. V paneláku se pro nedostatek místa mohli v koupelně pouze střídat, v nové koupelně mohou i relaxovat !

Koupelna .. tip na dárek !

20.3.2011

Koupelna .. tip na dárek !Paní Lenka dostala jeden z nejlepších dárků ke kulatinám - novou koupelnu. Člověk má většinou největší potěšení z věcí, které si udělá resp.vymyslí sám. Takže má Lenka hned dvojnásobnou radost.

Koupání ve dvou

17.3.2011

Koupání ve dvouSprchový kout maximálně uspokojuje požadavky obou majitelů. Do malého prostoru koupelny se vtěsnala i pračka, což bylo přání paní majitelky.

Vana pro relax

17.3.2011

Vana pro relaxKdyž jsme si koupili náš byt, tak koupelna vypadala otřesně. Netrvalo dlouho a pustili jsme se do velké rekonstrukce koupelny snů. Omlátili jsme staré kachličky, zavedli trubky na vodu, natahali kabely, vykopali odpad.

Musíme se rozloučit !

8.3.2011

Musíme se rozloučit !Třicet let stará koupelna sloužila dobře, ale nastal čas říci sbohem a pustit se do kompletní rekonstrukce.

Keramické obklady s důrazem na design

26.2.2011

Keramické obklady s důrazem na designZnačka RAKO představila v minulém týdnu novou kolekci obkladů a dlažeb. Více na www.rako.cz

Opravujeme postupně

10.2.2011

Opravujeme postupněDomek jsme zakoupili starší, ale na rekonstrukci interiéru nebyly hned finance. Máme rádi kvalitní věci, a tak provádíme rekonstrukci raději postupně.

Super proměna !

6.2.2011

Super proměna !Modro bílá koupelna vznikla spojením původní koupelny a mini kuchyně. Do koupelny se vešla vana, sprcha i pračka atd. Parádní koupelna..modrá je zkrátka dobrá !

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se