Inspirujte se

Koupelny

Teplo od podlahy

31.1.2012

Teplo od podlahyMilé hospodyňky …chtěli byste dlažbu z přírodního materiálu, ale bojíte se údržby, rozlitého červeného vína, zdá se vám podlaha studená. Nabízí se vám perfektní řešení! Spojení keramické dlažby RAKO v designu dřeva a...

KOUPELNA Z PRKEN

31.1.2012

KOUPELNA Z PRKENSoučasná technologie keramické výroby nám poskytuje možnost vyrobit design přírodních materiálů - dřeva v novém dynamickém stylu. Design dřeva se bez jakýkoliv pochybností podobá skutečnému dřevu v jeho různé podobě, je...

Koupelna nemusí kvést jen v létě

11.10.2011

Koupelna nemusí kvést jen v létěKdo se rozhodl pro rekonstrukci nebo stavbu koupelny, nemusí mít květiny kolem sebe pouze v létě. Může mít díky květinovým dekoracím v koupelně letní pohodu po celý rok.

Moje první koupelna

2.10.2011

Moje první koupelnaKonečně ve svém bytě… jak z opotřebované koupelny vznikla super koupelna, podívejte se na její proměnu. Zdeněk se snažil vlastními silami přizpůsobit starý zděný byt ( 80.léta ) včetně koupelny svým představám.

JAKÉ OBKLADY VOLILA ADÉLA GONDÍKOVÁ

22.6.2011

JAKÉ OBKLADY VOLILA ADÉLA GONDÍKOVÁJaký obklad si pro svoji koupelnu vybrala Adélka Gondíková ? Sázela na jistotu české renomované značky RAKO. Do obou koupelen volila sérii Coral, která příjemně navozuje poklidnou atmosféru, kterou po vypjatém dni Adéla...

Koupelna rozkvetla

2.5.2011

Koupelna rozkvetlaKoupili jsme starší domek a snažíme se ho přetvořit k obrazu svému. Stále není dokončen podle našich představ, ale to bude ještě nějakou dobu trvat .Koupelna je však před dokončením!

Veselá a hravá

2.5.2011

Veselá a hraváČtyřicet tři let stará koupelna v panelákovém bytě potřebovala rekonstrukci. Do rekonstrukce jsme se pustili svépomocí. Jelikož bylo jádro již vyzděno, nemohli jsme koupelnu ještě více zvětšit.

Koupelna s denním světlem

29.4.2011

Koupelna s denním světlemStaré umakartové jádro se proměnilo v příjemnou pohodlnou koupelnu. Barevné obkládačky vesele rozzářily jinak smutnou koupelnu.

Velké divy na malém prostoru!

29.4.2011

Velké divy na malém prostoru!Jak si s malým prostorem koupelny poradila paní Šárka? Koupelna je 87 cm široká a 4 m dlouhá, ale na její kráse to vůbec neubralo.

Koupelna pro babičku

28.4.2011

Koupelna pro babičkuČtyřicet let stará koupelna vyžadovala rekonstrukci z několika důvodů. Jednak byla v dezolátním stavu a za druhé bylo nutné přizpůsobit ji její uživatelce - sedmdesátileté babičce.

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se