Inspirujte se

Koupelny

Místo dětského pokoje koupelna!

28.4.2011

Místo dětského pokoje koupelna!Nová koupelna vnikla na místě původního malinkého dětského pokoje. \\\"Pro mého velkého muže jsme pořídili opravdu velký sprchový kout, já zase nedám dopustit na vanu,\\\"komentuje Petra.

Sbohem umakarte!

25.4.2011

Sbohem umakarte!Umakartové jádro se vyhodilo a koupelna byla nově vyzděna z Ytongu. Krásně se vešla do prostoru vana Avokado od Ravaku, stejně jako umyvadlo od téže značky.

Podkrovné kráľovstvo

25.4.2011

Podkrovné kráľovstvoPodkrovnú kúpeľňu sme s manželom po počiatočnom krátkom váhaní navrhli sami a aj sami zrealizovali. Po dlhom hľadaní nám padli do „oka“ obkladačky Tulip v modrom prevedení.

Málo místa

25.4.2011

Málo místaTuto větu zná každý, kdo bydlí v panelovém bytě. Jak se do malého prostoru vešla vana a vše potřebné...

Velkolepá koupelna

17.4.2011

Velkolepá koupelnaMajitelka obklady pečlivě vybírala ze široké nabídky výrobců obkladů a dlažeb, výsledek za to opravdu stojí. Posuďte sami, že se nová koupelna povedla!

Inspirace pro ty, kdo budují koupelnu

4.4.2011

Inspirace pro ty, kdo budují koupelnu\"Chcem sa podeliť s fotkami, možno niekomu poslúžia ako inšpirácia. Kúpeľňa je malá, útulná, ale naša... :-), \" komentuje Agáta.

Třicet let čekání na novou koupelnu

31.3.2011

Třicet let čekání na novou koupelnuNěkdo má za život několik koupelen a jiný na ní musí dlouho čekat. Rodina s dvěma dětmi má z nové koupelny skutečnou radost!

Malá, ale útulná

24.3.2011

Malá, ale útulnáKaždý sníme o vlastním bydlení. Přechod z paneláku do rodinného domku si užívají i Martin a Jana. V paneláku se pro nedostatek místa mohli v koupelně pouze střídat, v nové koupelně mohou i relaxovat !

Koupelna .. tip na dárek !

20.3.2011

Koupelna .. tip na dárek !Paní Lenka dostala jeden z nejlepších dárků ke kulatinám - novou koupelnu. Člověk má většinou největší potěšení z věcí, které si udělá resp.vymyslí sám. Takže má Lenka hned dvojnásobnou radost.

Koupání ve dvou

17.3.2011

Koupání ve dvouSprchový kout maximálně uspokojuje požadavky obou majitelů. Do malého prostoru koupelny se vtěsnala i pračka, což bylo přání paní majitelky.

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se