Inspirujte se

Rádce

Teplo od podlahy

31.1.2012

Milé hospodyňky …chtěli byste dlažbu z přírodního materiálu, ale bojíte se údržby, rozlitého červeného vína, zdá se vám podlaha studená. Nabízí se vám perfektní řešení! Spojení keramické dlažby RAKO v designu dřeva a...

Koupelna nemusí kvést jen v létě

11.10.2011

Kdo se rozhodl pro rekonstrukci nebo stavbu koupelny, nemusí mít květiny kolem sebe pouze v létě. Může mít díky květinovým dekoracím v koupelně letní pohodu po celý rok.

Moje první koupelna

2.10.2011

Konečně ve svém bytě… jak z opotřebované koupelny vznikla super koupelna, podívejte se na její proměnu. Zdeněk se snažil vlastními silami přizpůsobit starý zděný byt ( 80.léta ) včetně koupelny svým představám.

Nakupování obkladů přes e-shopy

30.9.2011

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. jednoznačně doporučuje svým zákazníkům,aby pro nákup výrobků značek RAKO, LB OBJECT využívali výrobcem doporučovaná prodejní místa.

Moderní dům Triplex má tradici v paměti

20.7.2011

Jakmile byl v Karlových Varech dostaven soubor bytových domů s názvem Triplex, strhl na sebe pozornost veřejnosti i médií. Právem. Získal totiž významnou domácí cenu Grand Prix architektů v kategorii novostavba.

Keramické obklady s důrazem na design

26.2.2011

Značka RAKO představila v minulém týdnu novou kolekci obkladů a dlažeb. Více na www.rako.cz

Jak čistit keramiku

8.11.2010

Keramika je materiálem, který si své estetické i funkční vlastnosti podrží po generace. Je proto vhodná do všech námi užívaných prostor - bytů, domů, koupelen, kuchyní, kanceláří, administrativních a komerčních budov,...

Kde se dobře vaří, tam se daří

11.10.2010

Manželé Renata a Vráťa se rozhodli pro kompletní rekonstrukci svojí kuchyně. V rodinném domě vyměnili starou kuchyňskou linku za novou.

LYRA plus. (JIKA) KOMFORTNÍ ŘEŠENÍ ZA DOBROU CENU!

8.10.2010

Moderní, nadčasový design keramiky i nábytku do koupelny. Široký sortiment pro potřeby každé generace od autorů Michala Janků a Petera Wirze.

Co je malé, to je hezké

6.10.2010

Stylová střídmost, použití světlých barev, vhodný formát ...tipy pro zařízení panelákové koupelny. I v malém prostoru máte velké možnosti !

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se