Inspirujte se

Rádce

Přejímka pracoviště, 4.díl

4.10.2010

Důkladnou prohlídkou pracoviště před samotným obkládáním se zabrání pozdějšímu nedorozumění s objednatelem (zadavatelem) obkladačských prací a stavební firmou, která podklady prováděla.

Nový byt září barvami

29.9.2010

Rekonstrukce jsou lákavou výzvou pro každého architekta. Čerstvá absolventka ČVUT Simona přijala nabídku své kamarádky na rekonstrukci panelového bytu 3+1 na Praze 5, který byl v původním stavu z 80.let 20.století.

Pozor na reklamace..kontrola před pokládkou, 3.díl

20.9.2010

U dodaných obkladových prvků je nejdříve nezbytné zkontrolovat barvu, rozměrovou toleranci a odstín podle čísla uvedeného na kartonu.

Jak na obkládání, 1.díl

14.9.2010

Příprava podkladu a lepicí hmoty je důležitý krok k dokonalému položení obkladů a dlažby. Postupně vám na www.obklady přineseme rady, jak na to, aby byl výsledek dokonalý.

Pokládka dlažeb a obkladů - techniky, 2.díl

14.9.2010

Jak bylo řečeno v předešlém textu, kvalitní příprava podkladu je základ. To znamená provést penetraci, vyrovnání a vyúhlování tak, aby plocha byla ve všech směrech připravena k samotné práci.

Veletrh Cersaie ( Bologna )

14.9.2010

Vychutnejte si skvělou atmosféru veletrhu Cersaie.. je postavena na dokonalých expozicích. Spojuje výrobce, designéry, architekty, všechny ty, které pojí zájem o keramický obklad a trendy, od 28.září do 2.října.

Keramický slovník

9.9.2010

Že nevíte co je to bombato nebo neglazovaná dlaždice ? Zorientovat se v keramickém slangu vám pomůže keramický slovník, který vám předkládáme.

Byt je můj

4.9.2010

Konečně ve svém bytě… každý z nás touží po vlastním, někomu to spadne do klína, jinému se nepovede bydlet ve vlastním celý život. Zdeněk se snažil vlastními silami a výsledek je super!

Design od ANTONIA CITTERIO vás nezklame

30.8.2010

Vzhled koupelny se stal tématem životního stylu, design hraje stále větší roli. Nová sprchová zástěna „Koralle S550 by Antonio Citterio“ ve středním cenovém segmentu, vás dostane jak designem, tak cenou.

OBKLADY S PŘÍRODNÍM NÁBOJEM

25.8.2010

Stále častěji utíkáme do přírody načerpat novou energii, odhodit všední starosti, hledat inspiraci. Při budování interiéru je právě příroda velmi často nekonečným zdrojem inspirace. Její barvy a materiály nás výrazně...

Starší články

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se