PROMĚNA JARNÍ KOUPELNY SALSA

12.2.2010

Hledáte recept jak vdechnout vaší koupelně trochu svěžesti a nové energie přicházejícího jara?

Prohlédněte fotky:

Rekonstrukce koupelny v podkrovním bytě realizovanou časopisem Bydlení ukazuje,...Klidnou a harmonickou barvu dlažby doplnila keramickými obklady ze stejné série...Teplou atmosféru dotvářejí koupelnové doplňky v barvě obkladů a vše sjednocuje...Z našich fotografiích si kousek atmosféry můžete vychutnat i Vy. 

Sérii...

 

Rekonstrukce koupelny v podkrovním bytě realizovanou časopisem Bydlení ukazuje, že ty pravé jarní barevné tóny mohou ve vaší koupelně rozehrát i keramické obklady ze série Salsa..

Právě svěží zelený odstín dlažby z této série navrhla Zuzana Bernasovská do rekonstrukcí nově vytvořeného prostoru koupelny, který vznikl spojením dvou menších původních koupelen.


 

Klidnou a harmonickou barvu dlažby doplnila keramickými obklady ze stejné série a s jejich pomocí vytvořila na stěnách nápadité pruhy v červené, zelené a bordó, které ovlivnily celkové barevné ladění koupelny.


 

Teplou atmosféru dotvářejí koupelnové doplňky v barvě obkladů a vše sjednocuje neutrální bílá barva a jednoduchý nábytek.


 

Z našich fotografiích si kousek atmosféry můžete vychutnat i Vy.

Sérii Salsa, včetně další barevné varianty, naleznete pod následujícím odkazem: www.rako.cz/cz/produkty/bytova_keramika/koupelny-1/107-salsa

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se