KOUPELNA Z PRKEN

31.1.2012

Současná technologie keramické výroby nám poskytuje možnost vyrobit design přírodních materiálů - dřeva v novém dynamickém stylu. Design dřeva se bez jakýkoliv pochybností podobá skutečnému dřevu v jeho různé podobě, je současný a moderní. Dřevo symbolizuje příjemné prostředí domova, staví na hřejivém pocitu a pohodlí, upozorňuje na současnou estetiku, jenž vnáší do ucelených bytových projektů. Keramické obklady s designem dřeva mají tendenci vypadat skutečně, kresba dřeva je dokonalá. V návrhu je vidět kombinace dvou materiálů dřeva a kamene ( Taurus Double ), která jistě zaujme !

Prohlédněte fotky:

Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce...Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce...Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce...Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce...Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce...


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]
 

Série Noe má tendenci vypadat realisticky, kresba dřeva je dokonalá a dokonce jemným kontrastem lesku a matu ve svém povchu imituje lakování. Kalibrované dlaždice Noe mají rozměry, 29,5x119,8 cm, 19,5x119,8 cm a 4,5x119,8cm, přičemž umožňují při pokládce různorodé skladby a vzájemné kombinace. Barevné varianty hnědá, tmavě hnědá, světle béžová, bílá a černá metalická podporují charakter materiálu. Schodovka a sokl jsou součástí této série. Série Noe symbolizuje příjemné prostředí domova, staví na hřejivém pocitu a pohodlí.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se