Koupelny přihlášené do soutěže

Koupelna rozkvetla

2.5.2011

Koupili jsme starší domek a snažíme se ho přetvořit k obrazu svému. Stále není dokončen podle našich představ, ale to bude ještě nějakou dobu trvat .Koupelna je však před dokončením!

Veselá a hravá

2.5.2011

Čtyřicet tři let stará koupelna v panelákovém bytě potřebovala rekonstrukci. Do rekonstrukce jsme se pustili svépomocí. Jelikož bylo jádro již vyzděno, nemohli jsme koupelnu ještě více zvětšit.

Koupelna s denním světlem

29.4.2011

Staré umakartové jádro se proměnilo v příjemnou pohodlnou koupelnu. Barevné obkládačky vesele rozzářily jinak smutnou koupelnu.

Velké divy na malém prostoru!

29.4.2011

Jak si s malým prostorem koupelny poradila paní Šárka? Koupelna je 87 cm široká a 4 m dlouhá, ale na její kráse to vůbec neubralo.

Místo dětského pokoje koupelna!

28.4.2011

Nová koupelna vnikla na místě původního malinkého dětského pokoje. \\\"Pro mého velkého muže jsme pořídili opravdu velký sprchový kout, já zase nedám dopustit na vanu,\\\"komentuje Petra.

Koupelna pro babičku

28.4.2011

Čtyřicet let stará koupelna vyžadovala rekonstrukci z několika důvodů. Jednak byla v dezolátním stavu a za druhé bylo nutné přizpůsobit ji její uživatelce - sedmdesátileté babičce.

Podkrovné kráľovstvo

25.4.2011

Podkrovnú kúpeľňu sme s manželom po počiatočnom krátkom váhaní navrhli sami a aj sami zrealizovali. Po dlhom hľadaní nám padli do „oka“ obkladačky Tulip v modrom prevedení.

Sbohem umakarte!

25.4.2011

Umakartové jádro se vyhodilo a koupelna byla nově vyzděna z Ytongu. Krásně se vešla do prostoru vana Avokado od Ravaku, stejně jako umyvadlo od téže značky.

Málo místa

25.4.2011

Tuto větu zná každý, kdo bydlí v panelovém bytě. Jak se do malého prostoru vešla vana a vše potřebné...

Velkolepá koupelna

17.4.2011

Majitelka obklady pečlivě vybírala ze široké nabídky výrobců obkladů a dlažeb, výsledek za to opravdu stojí. Posuďte sami, že se nová koupelna povedla!

Inspirace pro ty, kdo budují koupelnu

4.4.2011

\"Chcem sa podeliť s fotkami, možno niekomu poslúžia ako inšpirácia. Kúpeľňa je malá, útulná, ale naša... :-), \" komentuje Agáta.

Třicet let čekání na novou koupelnu

31.3.2011

Někdo má za život několik koupelen a jiný na ní musí dlouho čekat. Rodina s dvěma dětmi má z nové koupelny skutečnou radost!

Malá, ale útulná

24.3.2011

Každý sníme o vlastním bydlení. Přechod z paneláku do rodinného domku si užívají i Martin a Jana. V paneláku se pro nedostatek místa mohli v koupelně pouze střídat, v nové koupelně mohou i relaxovat !

Koupelna .. tip na dárek !

20.3.2011

Paní Lenka dostala jeden z nejlepších dárků ke kulatinám - novou koupelnu. Člověk má většinou největší potěšení z věcí, které si udělá resp.vymyslí sám. Takže má Lenka hned dvojnásobnou radost.

Vana pro relax

17.3.2011

Když jsme si koupili náš byt, tak koupelna vypadala otřesně. Netrvalo dlouho a pustili jsme se do velké rekonstrukce koupelny snů. Omlátili jsme staré kachličky, zavedli trubky na vodu, natahali kabely, vykopali odpad.

Koupání ve dvou

17.3.2011

Sprchový kout maximálně uspokojuje požadavky obou majitelů. Do malého prostoru koupelny se vtěsnala i pračka, což bylo přání paní majitelky.

Musíme se rozloučit !

8.3.2011

Třicet let stará koupelna sloužila dobře, ale nastal čas říci sbohem a pustit se do kompletní rekonstrukce.

Opravujeme postupně

10.2.2011

Domek jsme zakoupili starší, ale na rekonstrukci interiéru nebyly hned finance. Máme rádi kvalitní věci, a tak provádíme rekonstrukci raději postupně.

Super proměna !

6.2.2011

Modro bílá koupelna vznikla spojením původní koupelny a mini kuchyně. Do koupelny se vešla vana, sprcha i pračka atd. Parádní koupelna..modrá je zkrátka dobrá !

Malá, ale útulná!

5.2.2011

Jak si manželé poradili s výběrem obkladů i s obkládáním svépomocí. S malou mozaikou dosáhli velkého efektu. Výsledek posuďte sami.

Sen se proměnil v realitu

30.1.2011

Už bylo na čase ! 36 let stará koupelna si žádala rekonstrukci, hlavně její nevyhovující podlaha, staré poškozené obklady a nutné napojení odpadů do kanalizace.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se