Musíme se rozloučit !

8.3.2011

Původní koupelnaBouráníPosunutí dveříSprchová zástěnaSprchová zástěnaUmyvadlová částSprchová zástěnaUmyvadlová částUmyvadlová částUmyvadlová část se sprchovou zástěnouSprchový kout - detailSprchový kout v zrcadleUmyvadlová částPlánek - původní koupelnaPlánek - koupelna dnes

Po třiceti letech už měla koupelna odslouženo, a tak jsme se rozhodli pro rekonstrukci. Ke koupelně se postupně nabalily i další stavební úpravy jako např. výměna dveří a nové rozvody vody v celém domě. Práci jsme svěřili synovi (kromě topení, elektro) a manžel vyrobil skříňky. Koupelnu jsme si navrhovali sami, máme rádi jednoduchý moderní styl. Při výběru obkládaček a dlažby jsme se okamžitě shodli na sérii Concept (Rako ). Zaujali nás barvou i rozměrem, který umožňuje použití na výšku i šířku zároveň.V prodejně nám pomohli s návrhem a výsledek je víc než vynikající. Celá koupelna je přesně podle našich představ, paráda, komentuje proměnu paní majitelka.
Zařízení koupelny: sprchová zástěna Ronal FUDH s krátkou otočnou stěnou, umyvadlo Laufen-Palomba, umyvadlová a sprchová baterie Hansgrohe, skříňky laminované DTD Emotion – maya bronze.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se