KOUPELNY

Teplo od podlahy

31.1.2012

Milé hospodyňky …chtěli byste dlažbu z přírodního materiálu, ale bojíte se údržby, rozlitého červeného vína, zdá se vám podlaha studená. Nabízí se vám perfektní řešení! Spojení keramické dlažby RAKO v designu dřeva a...

Koupelna nemusí kvést jen v létě

11.10.2011

Kdo se rozhodl pro rekonstrukci nebo stavbu koupelny, nemusí mít květiny kolem sebe pouze v létě. Může mít díky květinovým dekoracím v koupelně letní pohodu po celý rok.

Moje první koupelna

2.10.2011

Konečně ve svém bytě… jak z opotřebované koupelny vznikla super koupelna, podívejte se na její proměnu. Zdeněk se snažil vlastními silami přizpůsobit starý zděný byt ( 80.léta ) včetně koupelny svým představám.

Keramické obklady s důrazem na design

26.2.2011

Značka RAKO představila v minulém týdnu novou kolekci obkladů a dlažeb. Více na www.rako.cz

Co je malé, to je hezké

6.10.2010

Stylová střídmost, použití světlých barev, vhodný formát ...tipy pro zařízení panelákové koupelny. I v malém prostoru máte velké možnosti !

Nový byt září barvami

29.9.2010

Rekonstrukce jsou lákavou výzvou pro každého architekta. Čerstvá absolventka ČVUT Simona přijala nabídku své kamarádky na rekonstrukci panelového bytu 3+1 na Praze 5, který byl v původním stavu z 80.let 20.století.

Byt je můj

4.9.2010

Konečně ve svém bytě… každý z nás touží po vlastním, někomu to spadne do klína, jinému se nepovede bydlet ve vlastním celý život. Zdeněk se snažil vlastními silami a výsledek je super!

Co sluší koupelnám

2.8.2010

Níže uvedená doporučení jsou ukázkou toho, co se v koupelnách "nosí", ale z pohledu dlouhodobé perspektivy užívání jde o velmi vděčná řešení. Spolu s trendy dochází k retronávratům určitých prvků a stylů.

Šťastný výherce..

26.7.2010

V úterý 20.července 2010 předal Ing. Herbert Kraus, obchodní a marketingový ředitel, výherci hlavní výhru v soutěži Vyhraj meloun, pořádanou společností LASSELSBERGER, s.r.o.. Šťastlivec z Prahy si odnese jeden milión....

Obklady a dlažby RAKO pro dětské domovy

7.7.2010

Společnost LASSELSBERGER během června nabídla Nadaci naše dítě a dalším subjektům možnost odběru dlažeb a obkladů k charitativním účelům.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se