BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%

30.6.2010

BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%BAREVNÁ SÉRIE MIKADO - nyní se slevou -15%

Musíme ale brát ohled i na to, že děti rostou a její obměna pravděpodobně nebude probíhat záhy vzhledem k vysokým investicím případné rekonstrukce. Manželé Renata s Vráťou se rozhodli pro rekonstrukci koupelny, kterou budou využívat především jejich ratolesti, Betynka 1 rok a Štěpán  11 let. S návrhem koupelny jim pomáhal kamarád, který se již dlouhá léta pohybuje kolem vybavení koupelen. Manželé měli pouze několik preferencí na prostor koupelny. Koupelna bude určena především dětem, kde by nemělo chybět dvojumyvadlo plus vana a wc. Nechtěli smutné barvy, přáli si světlou, veselou koupelnu bez přílišné  „nadčasové“ definice.

Při rekonstrukci, kde proměna probíhala byly polotovary koupelny jako stěny, rozvody vody, elektroinstalace naprosto nevyhovující, proto muselo dojít k razantním stavebním úpravám.  

Při návrhu koupelny majitelé zvažovali dvě varianty obkladů, velmi decentní sérii obkladů versus druhá varianta… velmi výrazná, nepřehlédnutelná série Mikado. Nakonec se manželé rozhodli pro veselou, barevnou, až výstřední druhou variantu.

Sérii Mikado…

Sérii Mikado si užijí nejen děti, ale všichni ti, kteří se dovedou odvázat a nebojí se barev. Obkládačky v rozměru 19,8 x 39,8 cm odpovídají současným trendům, zvětšování se formátů a výrazným barvám. Lesklé obkládačky jsou v intenzivních, signálních barvách – oranžové, červené a kombinační bílé. Design obkladů napodobuje pruhy a poskytuje dokonalý základ pro hru s odrazem a lomem světla. Vzhledem k tomu, že se majitelé nebojí kombinovat, popustili uzdu své fantazii a volili odvážné kombinace dekorací. Dekor ve tvaru červených kruhů (průměr 19,2 cm) byl vložen do bílého základu obkladu. Zajímavost dekorací umocnila také mozaika 4,7 x 4,7 cm, řezaná vodním paprskem, která vyřešila jinak technicky problematickou záležitost obložení vany, atd. Děti jistě zaujme dekorace – motiv pastelek, které dětské koupelně  náležitě sluší ! I když, proč pouze v dětské koupelně … v každém z nás je pořád kousek dítěte, a kde jinde se „omlazujeme“ než právě v koupelně. Dlaždice Sydney jsou k této sérii ve formátu 44,5x44,5 cm vybrané v neutrální šedé barvě pro maximální kombinovatelnost obkladů a dekorací.

 

Samozřejmostí je především dokonalá funkčnost obkladů a sanity. Velká vana musí odolávat dětským vodním bitvám. Navíc se do koupelny rozhodli manželé dát taky sprchový kout v provedení čiré sklo pro 100% kontakt rodičů s dětmi. Co kdyby „přišel velký vítr“. Dvojumyvadlo poskytuje dostatečný úložný prostor a komfort při užívání. Závěsné WC je ideální díky své čistitelnosti.

V koupelně je přizpůsobeno vše dětem od výběru obkladů, sanity, dekorací i úložných skříněk.

Nyní je série Mikado nabízena se slevou - 15 %. Více info na www.rako.cz

Dvojumyvadlo ( Laufen ) 25 000 Kč

Vana RAVAK 180 cm

Sprchová hlavice Modigliali 350 mm( AquaTrade )2 500 Kč

Baterie Delfino ( AquaTrade )

Obkladačky Mikado ( RAKO ), rozměr 19,8 x 39,8 cm, cena 499 Kč/m2

Mozaika Mikado ( RAKO ), rozměr 30 x 30 cm, cena 278 Kč/set

Dekorace pastelky, série Mikado ( RAKO ), 19, 8 x 39, 8 cm, cena 249 Kč/set

Dlaždice Sydney( RAKO ), 45 x 45 cm, cena 499 Kč/m2

Sprchový kout Matrix ( RAVAK ), anticalc úprava,

Koupelnové doplňky Novatorre ( NOVASERVIS ):

Výklopné zrcadlo v chromu, 1 700 Kč

polička, věšáky - chrom

závěsný otopný žebřík v chromu

závěsné skříňky PDF desky, lamino, ( Truhlářství Riedl, Podbořany )

předložky na zem – kytky ( KIKA )

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se