DESIGN KOLEM NÁS

Moderní dům Triplex má tradici v paměti

20.7.2011

Jakmile byl v Karlových Varech dostaven soubor bytových domů s názvem Triplex, strhl na sebe pozornost veřejnosti i médií. Právem. Získal totiž významnou domácí cenu Grand Prix architektů v kategorii novostavba.

LYRA plus. (JIKA) KOMFORTNÍ ŘEŠENÍ ZA DOBROU CENU!

8.10.2010

Moderní, nadčasový design keramiky i nábytku do koupelny. Široký sortiment pro potřeby každé generace od autorů Michala Janků a Petera Wirze.

Veletrh Cersaie ( Bologna )

14.9.2010

Vychutnejte si skvělou atmosféru veletrhu Cersaie.. je postavena na dokonalých expozicích. Spojuje výrobce, designéry, architekty, všechny ty, které pojí zájem o keramický obklad a trendy, od 28.září do 2.října.

Design od ANTONIA CITTERIO vás nezklame

30.8.2010

Vzhled koupelny se stal tématem životního stylu, design hraje stále větší roli. Nová sprchová zástěna „Koralle S550 by Antonio Citterio“ ve středním cenovém segmentu, vás dostane jak designem, tak cenou.

Hrajte si s mozaikou..

23.8.2010

Mozaikové obrazce v Barceloně, v parku Guell, uchvátily pana Tomáše natolik, že se rozhodl vytvořit něco podobného pro přístřešek v zahradě.

HONZA A LÁHEV...ANEB JAK SE Z ČESKÉHO HONZY ČAPKA STAL SVĚTOZNÁMÝ DESIGNÉR

12.2.2010

„Vše začalo vlastně naprosto banálně před několika lety na VŠUP. Měl jsem vytvořit obal na láhev, která byla dílem renomovaného italského studia, a měla být pozorností pro VIP klienty a osobnosti.“

CERSAIE 2009 - TRENDY

12.2.2010

Na letošní výstavě Cersaie designéři a výrobci šokovali s lehkostí v srdci svými konzervativními kolekcemi, koncepčně inovovali a doplňovali současné kolekce, aniž by si lámali hlavu nad nejnovějšími trendy. Na rozdíl...

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se