Design od ANTONIA CITTERIO vás nezklame

30.8.2010

Design od ANTONIA CITTERIO vás nezklameDesign od ANTONIA CITTERIO vás nezklameDesign od ANTONIA CITTERIO vás nezklameDesign od ANTONIA CITTERIO vás nezklameDesign od ANTONIA CITTERIO vás nezklameDesign od ANTONIA CITTERIO vás nezklame

Aby si nyní každý mohl dovolit v koupelně kvalitní design, představil značkový výrobce Koralle na veletrhu SHK Essen 2010 poprvé design sprchové zástěny ve středním cenovém segmentu: „Koralle S550 by Antonio Citterio“ nezdůrazňuje pouze vysokou úroveň vzhledu, ale cenovým poměrem design-kvalita vychází vstříc i požadavkům běžných spotřebitelů.

Ploché, hranaté profily z lesklého chromu dodávají orámované sérii posuvných dveří jejich charakteristický vzhled. Známý, několikrát vyznamenaný milánský architekt a designér Antonio Citterio zde oproti trendu bezrámových sprch svou formou navázal na princip Faradayovy klece. S běžnou výškou 1.950 mm můžete zástěnu používat jak ve sprchách, které jsou v úrovni podlahy, tak i k mělkým sprchovým vaničkám. Dveře, které lze otvírat zvnějšku i zevnitř, jsou opatřeny chromovanými madly a zvedacím a spouštěcím mechanismem v závěsech, který dveře při otvírání nadzvedne a při zavírání spustí k těsnění. Hladké vnitřní plochy lze rychle a snadno čistit. Koralle dále nabízí možnost úpravy GlasPlus, která nechá ze skleněných ploch lépe stékat vodu. Protože se stěnový profil může při nastavování polohy měnit o 25 mm, je možná montáž i na ne zcela rovných stěnách, např. ve staré zástavbě.

Série, prezentovaná v Essenu, je k dodání v sedmi modelech a velikostech. Jako posuvné dveře pro niky a zástěny je možné zakoupit „Koralle S550 by Antonio Citterio“ s rozměry 700, 800, 900 a 1.000 mm. Posuvné dveře se zástěnou do rovné niky nebo zástěnu je možné objednávat ve velikosti 1.200, 1.400 nebo 1.600 mm. Zástěny a řešení Walk-In jsou v šířce 700, 800, 900, 1.000, 1.200, 1.400 a 1.600 mm. Pro čtvrtkruhové verze můžete vybírat mezi velikostmi 800, 900 a 1.000 mm s poloměrem 550 mm. Velké množství různých řešení nabízí při projektování koupelny s původním designérským produktem široký prostor.

Více na www.sanitec.cz

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se