Keramické fasádní pásky

28.7.2010

Keramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní páskyKeramické fasádní pásky

Díky specifickým technickým parametrům (vysoká pevnost, chemická odolnost a mrazuvzdornost) odolávají vhodné keramické povrchy dlouhodobému působení klimatických podmínek. Vybrali jsme pro vás fasádní pásky od českého výrobce, které jsou nabízeny k podlahovým sériím Antik, Geo, Orion, Savana, Zircon. Jejich design je v souladu s designem základních dlaždic, tak aby byla zaručena maximální souhra dlaždic a fasádních pásků.

Fasádní pásky Antik pro rustikální styl jsou v barvách cihlová, růžová, hnědá a ve formátu 29,5x7,2 cm.

Geo, formát 44,5x10,9 cm, v barvách černá a slonová kost vynikne spíše v moderních interiérech.

Orion je nabízen ve formátu 44,5x10,9 cm a barvách béžová, hnědá, slonová kost a růžová. Imitace povrchu přírodního kamene je dokonalá díky kalibraci a použití slídového efektu, který je dosažen speciálním třpytivým posypem po celé ploše povrchu pásku. Orion je vhodný jak pro moderní tak i nadčasový interiér.

Savana, 33,0x8,0 cm, v barvách bílošedá, šedá, modrošedá, černá, béžová, oranžová, červená a hnědá se nabízí k vytvoření variabilního, praktického řešení obložení ploch v exteriéru i interiéru. Šíře barevné palety je zde velkou výhodou.

Zirkon opět ve formátu 44,5x10,9 cm a zemitých tónech béžové, hnědé, světle a tmavě šedé poskytuje dokonalou imitaci přírodního kamene včetně jemně reliéfního povrchu, Jen těžko budete hledat prostor, kde by Zirkon nezaujal svojí přirozeností a nadčasovostí.

"V žádném případě nejsou fasádní pásky pouze doménou exteriéru. Svým příjemným designem a rozměry budou slušet také interiéru, který se pozvolně integruje do přírody. Obklad tak může prostoru dominovat a sloužit jako dekorativní prvek. Rozměry povolují různorodou skladbu pokládky, která příjemně dotvoří či zajímavě zvýrazní navrhovaný prostor," dodává T.Knobloch z product marketingu společnosti Lasselsberger. Nekompromisní technické parametry a snadná údržba fasádních pásků jsou samozřejmostí.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se