Nakupování obkladů přes e-shopy

30.9.2011

Hlavní předností nákupu ve specializovaných obchodech například oproti internetovému obchodu je bezplatný odborný poradenský servis a ničím nenahraditelná možnost vidět nakupované výrobky na vlastní oči. Na základě vyhodnocení reklamačních zásahů jsme dospěli k závěru, že stále častěji dochází k neodborným instalacím výrobků RAKO a LB OBJECT, jejichž příčinou je právě nedostatečná informovanost jak o vlastnostech a možnostech použití tohoto zboží, tak i nedostatky při pokládce obkladů a dlažeb.

Proč výrobce doporučuje nákup dlaždic a obkládaček v síti specializovaných prodejen svých zákazníků:

  • ·Nezpochybnitelnou předností je odborná poradenská služba v prodejnách obchodních partnerů, doporučení  vhodných materiálů a možnost bezplatného zpracování návrhu obkladu koupelny.
  • Specializovaní a výrobcem proškolení prodejci Vám poskytnout doporučení a posouzení vhodných materiálů (lepidla, spárovací hmoty ) pro samotnou pokládku obkladových prvků.
  • Zvláště ženy uvítají možnost prohlédnout si obklady ve vzorkovnách prodejců včetně možností jejich praktického použití dříve, než se rozhodnou o jejich nákupu.
  • Při nákupu u odborného prodejce  se minimalizuje riziko nekompletního nákupu, neboť tento prodejce odborně posoudí množství  obkladových prvků, které budete potřebovat pro splnění Vašeho záměru.
  • U našich smluvních partnerů vám nehrozí skryté vyšší náklady spojené s dopravou zboží, neboť  jeho doprava je u mnoha prodejců zdarma nebo za zvýhodněných podmínek. 
  • Keramický výrobek, jehož nákup zvažujete,  je vyrobený tradičním způsobem z přírodních materiálů a  může vykazovat kolísání v odstínu a designu oproti barevným odstínům a vzorům použitým při jeho prezentaci na internetu . Při námi doporučovaném způsobu nákupu máte reálnou možnosti si zkontrolovat  před nákupem a zabudováním fyzický vzhled výrobku, zda plně odpovídá Vašim představám.
  • V námi doporučovaných prodejnách naleznete většinou jak starší tak nové kolekce našeho zboží. Posoudíte na místě barevné varianty a  můžete experimentovat s doplněním dekorací (mozaika, listela atd.) Tuto výhodu Vám nemůže zajistit například nákup prostřednictvím internetu. 
  • Evidentně nelze přistupovat k obkladům při jejich nákupu jako k virtuálnímu produktu. Internet nemůže v žádném případě nahradit samotnou návštěvu specializované vzorkovny se širokou paletou nabízených obkladových materiálů s možností jejich prohlédnutí a „osahání si“ obkladů v jejich reálné podobě.  Správně naladěná kombinovatelnost a kompletnost je zárukou spokojeného bydlení na dlouhá léta.

Prodejní místa nabízí široký výběr výrobků a profesionální servisní služby. Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. klade důraz na kvalitu, servis a renomé české značky RAKO a LB OBJECT a na to, aby i ti, kteří tyto výrobky prodávají spotřebitelům, ctili stejné zásady.

Inspirujte se
Inspirujte se
Inspirujte se